Mokinių priėmimas
 

 • SVARBU:

        Priimant į mokyklas 2018–2019 m.m prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui. Tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše nurodyti kriterijai.

  Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (2018-02-06 Kauno m. savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T-33)

   

   Klasių komplektų ir mokinių skaičių mokykloms, mokyklų aptarnavimo teritorijas ir prašymų padavimų datą  Savivaldybės Taryba nustatys vasario 27 dienos posėdyje.

   Planuojama prašymų padavimo pradžia kovo 7 d. 12 val., jeigu Taryba nenustatys kitaip.

   Planuojama, kad teikti prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m.  bus galima elektroniniu būdu (asmenys,kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Kauno miesto savivaldybėje). Iš kitų savivaldybių prašymus galės paduoti tik konkrečioje pasirinktoje          mokykloje. Jei dėl techninių kliūčių ar kitų priežasčių nebus galimybių paduoti prašymų elektroniniu būdu, prašymus bus galima paduoti  pasirinktoje mokykloje.

   (Informacia ruo6iama)

 •  Į Kadetų licėjų, įgyvendinantį atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus (sausumos kadetų ugdymo), mokiniai priimami iš visos Savivaldybės teritorijos laisvu savo pačių ir (ar) tėvų apsisprendimu.

 

Komisija, vykdanti mokinių priėmimą į 5-8 klases,

dirba pirmadieniais, trečiadieniais nuo 10 iki 16 val.,

antradieniais, ketvirtadieniais nuo 13 iki 16 val. 101 kabinete.

Informaciją telefonu +370 609 95008 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Žekevičienė.

 

Komisija, vykdanti mokinių priėmimą į I-IVklases,

dirba pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais nuo 13 iki 16 val., 

trečiadieniais, penktadieniais nuo 9 iki 14 val. 216 kabinete.

Informaciją telefonu +370 675 49699 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Levickienė.